RENATA PAJDA


 – Psycholog, psychoterapeuta, asystent psychodramy, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz par i małżeństw. Specjalizuję się w interwencjach w trakcie kryzysów życiowych oraz w pracy z pacjentami z zaburzeniami depresyjno-lękowymi, zaburzeniami osobowości.
Ponadto prowadzę sesje w ramach procesu rozwoju osobistego i profilaktyki zaburzeń psychicznych. 

W pracy z Klientem integruję podejście psychodynamiczne, psychodramę oraz korzystam z technik poznawczo-behawioralnych. 
Moje klikunastoletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej i psychoterapii, to praca etatowa w szpitalach, staże kliniczne, wolontariat, praca we własnym gabinecie z pacjentami z różnymi trudnościami natury psychologicznej.

  Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Instytutu Psychologii WSH. Ukończyłam Podyplomowe Kwalifikacyjne Studia Pomocy Psychologicznej na Uniwersytecie Śląskim oraz pięcioletni proces kształcenia w obszarze psychoterapii.

 Poza tym ukończyłam szereg kursów i szkoleń, w tym ZORIENTOWANA NA TRAUMĘ TERAPIA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA (TF-CBT) w leczeniu zaburzenia stresowego pourazowego (PTSD) w  Interdyscyplinarnym Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej. Pracuję pod superwizją.


Telefon do mnie:  798 754 896